Tipy do výučby

Ako to urobiť? Máme pre vás jednoduchý trik – využite technológie! V dnešnej digitálnej ére sú nástroje pre interaktívnu výuku ľahko dostupné a ohromne efektívne. Použite napríklad online hlasovanie alebo kvízy pomocí špeciálnych aplikácií, ako je Kahoot!, Mentimeter alebo Socrative. Tieto aplikácie nielenže spríjemnia hodiny, ale aj zvýšia zapojenie študentov a umožnia vám okamžite získať spätnú väzbu na ich porozumenie preberaného učiva. Vyskúšajte ich na rôznych hodinách, využite rôzne možnosti, ktoré ponúkajú jednotlivé aplikácie, a študenti sa zaručene nebudú nudiť.

kahoot     Mentimeter Branding Logo 2020 RGB 10 v2         socrative1

A pre ešte väčšiu interaktivitu a efektivitu vo výučbe odporúčame využiť učebnicu Wider World 2nd Edition. Táto učebnica ponúka komplexné a zábavné učebné materiály a disponuje digitálnym online komponentom s aplikáciou pre študentov. S Wider World 2nd Edition môžete priniesť nielen na svojich hodinách, ale aj do domácej prípravy ešte viac interaktivity, zábavy a efektivity!

Wider World 2nd Banner

Pamätajte si, že moderné technológie sú vašimi spojencami vo výučbe! Aktívna a interaktívna výuka prináša nielen lepšie výsledky, ale rovnako buduje v študentoch silnejšiu motiváciu a záujem o učenie. Vyskúšajte tento jednoduchý tip do výuky a sledujte, ako vaše hodiny naberajú nový rozmer plný energie a inšpirácie s aplikáciami a učebnicou Wider World 2nd Edition.

 

 

Prajem vám veľa inspirácie a zábavy vo výučbe!

  

Vaša metodička

Mgr. Lenka Nováková

Metodik/ odborný konzultant pro AJ

bara-kruh

SLOVAK VENTURES s.r.o

Štefánikova trieda 8/15, 949 01 Nitra

Slovenská republika

Odoberajte našich newsletterov a buďte stále v obraze

Sme priamy distribútor týchto vydavateľstiev:

Pearson