Súťaže

Soutez 2018  SK

Jesenná súťaž s Ventures Books

pre vyučujúcich anglického jazyka 2. stupňa ZŠ a nižších stupňov gymnázií a ich žiakov

Využite náš tip pre aktivitu na hodine angličtiny a vyhrajte!

Zadanie úlohy:

Na našich internetových stránkach www.venturesbooks.sk nájdete ukážkové video Vox Pops z novej učebnice angličtiny pre 2. stupeň základných škôl a nižší stupeň viacročných gymnázií Wider World. Inšpirujte sa ním a pripravte so žiakmi podobnú anketu. Žiaci môžu urobiť anketu v triede medzi sebou, alebo osloviť žiakov iných ročníkov. Pre inšpiráciu uvádzame niekoľko otázok, vyberte si z nich, alebo si utvorte aspoň tri vlastné. Z Vašich príspevkov vyberieme tie, ktoré najviac zaujmú. Môžu byť zábavné aj kontroverzné. Buďte kreatívni. Anketu natočte na telefón, fotoaparát alebo video kameru. (Veríme, že v rámci GDPR máte možnosť natáčať. Pokiaľ nie, môžete anketu so žiakmi urobiť písomne formou dotazníka).

Otázky pre inšpiráciu:

1) Do people in your family have any bad habits?

 2) What do you often/sometimes/never do?

3) What a surprising thing have you done in your life?

 

 

Súťažný príspevok:

Natočenú anketu pošlite e-mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Dotazníky prípadne doručte poštou alebo osobne na adresu Slovak Ventures, Štefánikova trieda 8/15, 959 01 Nitra, do rúk pani Izabely Hamranovej. Jeden vyučujúci môže poslať jeden súťažný príspevok, ktorý môže byť rozdelený do niekoľkých menších videí. Súťaže sa môže zúčastniť viac učiteľov z jednej školy, pravdepodobnosť výhry sa tým zvýši.

Termín súťaže:

Súťaž prebieha od 1. novembra do 21. decembra 2018. Do vyhodnotenia budú zaradené všetky príspevky doručené do uvedeného dátumu.

Výhra: 

1. miesto: výučbové anglické hry a knihy zjednodušeného čítania v hodnote 60 €

2. miesto: výučbové anglické hry a knihy zjednodušeného čítania v hodnote 50 €

3. miesto: výučbové anglické hry a knihy zjednodušeného čítania v hodnote 40 €


Zaujala Vás učebnica Wider World ? Máte záujem dozvedieť sa o nej viacej, alebo z nej začať učiť? Práve pre Vás a Vašich žiakov máme špeciálnu odmenu. Stačí sa zúčastniť súťaže, doručiť Váš príspevok a prejaviť záujem o učebnice. Budeme Vás kontaktovať a ponúkneme knihy ako darček za pilotovanie.

 

 

WiderWorld 2

 

Tím Ventures Books

 

SLOVAK VENTURES s.r.o

Štefánikova trieda 8/15, 949 01 Nitra

Slovenská republika

Odoberajte našich newsletterov a buďte stále v obraze

Sme priamy distribútor týchto vydavateľstiev:

Pearson